10FenBe Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10FenBe Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fenerbahçeyi Yorumluyor

YazarMesaj
SirMc_Dark

SirMc_Dark

Rep Gücü : 157
Lakap : Dark

Fenerbahçeyi Yorumluyor Empty
MesajKonu: Fenerbahçeyi Yorumluyor   Fenerbahçeyi Yorumluyor Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 7:22 pm

sewgili okuyucularım bence Fenerbahçe' de ilk olarak aragones hocamız gönderilmeli ve yerine fb i tanıan bir hoca getirilmeli. örnek:(rıdvan dilmen) defans:ilk dörtlü güzel olmasına rağmen gökhan gönül,lugano,edu,r.carlos bunlardan biri sakatlanınca defansa takviye yapılan oyuncular çok genç ve tecrübesizler bence buraya hemen 3 defans oyuncusu alınmalı bunlar tecrübeli olmalı gelelim orta sahaya sol kanatta uğurun performansı yükselip düştüğü için doğru bikarar olduğunu düşünmüyorum onun yerine yine tecrübeli ve hızlı iyi ortalar atan oyuncu getirilmeli göbekteki selçuk'ta ve emrede bir sorun görmüyorum ama onun mevkideki yedek oyuncular maldonado olsun josico olsun bnce ynlış bir seçim çünkü maldonado atağa etkisi olmayıp defansada bi katkısı yoq josico yu anlatmaya gerek yoq 1maç oynayıp sakatlanıyor. şimdi gelelim forvete semih ve güiza ikilisinin iyi buluyorum her nekadr güizanın bu sezon gösterdiği performans kötü olsada önümüzdeki sezon düzeliceğine kesinlikle inanıyorum deivid de ilk geldiği sezon kötüydü ama snraki sezon şampiyonlar liginde olsun ligde olsun müthiş performansı göze çarpmıştı kısacası güiza önümzdeki sezon kesinlikle güzel olucağına inanıyorum hmm biz kalecileri unuttuk bnce volkan süper bir seçim bunu türkiye a milli takımda oynadığı içnde grebiliyoruz türkiyenin en iyi kalecilerinden fb daha iyi bir kaleci alamaz snmayın fb kalecisini yabancı alıp konteyjanı nie doldursun türkiyeninin en iyi kalecisi varken ewt benim düşüncelerim böyle siz bnm gibi düşünmüye blrsiniz bnm bu yazıma yorumlarınızı bkliyorum olmlu olsun olumsuz olsun yazımı okuduğunuz için herkese teşekkür ederim kendinize iyi bakın..

Fenerbahçeyi Yorumluyor
1 sayfadaki 1 sayfası